Nowe ciuszki i gadżety

Samo życie. Jestem prawdziwą, do bólu schematyczną kobietą. Kocham zakupy, ciuchy, gadżety. Problem polega jednak na tym, że aktualnie nie poluje na rzeczy dla siebie, a dla ścigacza. W piątek udało mi się umówić na wizytę i odwiedzić mojego hero, Igłę (polecam, najlepszy mechanik wszech czasów). Motocykl dostał nowy filtr powietrza. Wreszcie, bo stary był już mocno zużyty i brudny. Czyli oddychamy głęboko. Sama bym owej wymiany nie zrobiła, bo pojawił się problem z odkręceniem amortyzatora skrętu. Poza tym Wojtek uspokoił też swoje sumienie, ale o tym później.

Plan zakłada jeszcze dwie drobne modyfikacje. Pierwsza, to sportowe klamki. Dzięki pomocy kolegi Grześka, wyszukałam je na ebay.com. Wkrótce zamawiamy, zbiorowo. Będzie znacznie taniej, niż  wypadku zakupu w Polsce, a produkt ten sam. Z drugą sprawą nie jest tak łatwo, a raczej tak mało kosztownie. Chodzi o crash pady. Dogadałam już wszystkie szczegóły z firmą Renner i prawdopodobnie to ich produkt będzie chronił moje plastiki. Opinie mają bardzo dobre, do tego przyzwoita cena. Bez sensu szarpać się na Puig. Na razie sprawa stoi w miejscu, bo funduszy brak. Ale w końcu ruszy :-)

Yamaha R6 air filter
Yamaha R6 air filter

Co jeszcze? Igła wyleczył mnie ze schizy pod tytułem „coś stuka”. Posłuchał, przejechał się, wszystko działa idealnie. Dzięki temu nie martwię się stanem sprzętu, tylko czerpię radość z jazdy. A ta jest nie do opisania. Ten motocykl jest niesamowity. Zaczynamy się coraz lepiej rozumieć i naprawdę wygląda to dobrze. Oprócz tego przeszukuję internet w poszukiwaniu CBR F4i Sport dla Mateusza oraz dokształcam się z nowych przepisów egzaminacyjnych na kategorię A. Moja prywatna „szkoła jazdy” działa prężnie ;-) Im więcej czytam, tym bardziej się cieszę, że egzamin na motocykl mam dawno za sobą :-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s